Banhammer Q2 2019


#1

Banhammer zakończy się 30.06 23:59:59


Co kwartał pojawia się taka króciutka ankieta (do wypełnienia tylko część weryfikacyjna), której celem będzie sprawdzenie ilu jest faktycznie aktywnych członków. Czas na jej wypełnienie to miesiąc. Po tym czasie należy się spodziewać rychłego usunięcia m.in. z Discorda.

Jeśli ktoś zostanie już w ten sposób usunięty to nic nie stoi mu na drodze powrotu do grupy. Celem tego banhammera jest jedynie oczyszczenie grupy z ludzi, którzy nie są już zainteresowani grą z nami.

Sprawdzanie poprawności i weryfikacja głosów

Co oznaczają poszczególne kolumny w arkuszu odpowiedzi? Kliknij trójkąt by rozwinąć.

Duplikat

Tu pojawia się informacja czy ktoś o takim nicku nie oddał już głosu. Pojawia się ona przy wszystkich wpisach, nie tylko przy późniejszych niż pierwszy.

Jeśli głosowałeś drugi raz, bo chciałeś naprawić błąd lub zmienić głos to powiadom @3Mydlo3 na Discordzie lub w wiadomości na forum i najlepiej wskaż, który wpis jest poprawny - pozostałe zostaną usunięte.

Gracz w grupie

Jeśli gracz o takim nicku znajduje się w grupie to będzie tu napisane “Tak”. Może wystąpić błąd i wskazywać, że takiego gracza w grupie nie ma, najpewniej ma to związek z pisownią nicku, niektórzy są inaczej wpisani do Excela niż nazywają się w ArmaForces. Można to sprawdzić samodzielnie w tym arkuszu.

W przypadku wystąpienia takiej sytuacji najlepiej poinformować @3Mydlo3 na Discordzie lub forum. Wszelkie wątpliwe sytuacje zgłoszone przed końcem głosowania zostaną wyjaśnione i, po skorygowaniu błędów, będą brane pod uwagę przy ustalaniu wyniku głosowania.

Zweryfikowany

Pole wskazuje czy identyfikator* podany w formularzu zgadza się z tym w bazie. W przypadku braku wpisu w formularzu lub bazie zwraca “Brak danych”.

Jeśli głosujesz pierwszy raz to wymyśl sobie jakiś i wprowadź go tam (duże/małe/polskie znaki mają znaczenie). Zapamiętaj go - będzie Ci służył również w kolejnych głosowaniach. Następnie napisz do @3Mydlo3 na Discordzie lub forum i w wiadomości zawrzyj swój identyfikator. Zostanie on wprowadzony do bazy i w kolejnych głosowaniach weryfikacja będzie już następowała automatycznie.

Jeśli wcześniej wpisywałeś losowe znaki, możesz postępować tak jakbyś głosował pierwszy raz.

Jeśli zapomniałeś identyfikatora napisz z prośbą o przypomnienie go.

*Identyfikator umożliwia szybkie i automatyczne zweryfikowanie tożsamości głosujących, konieczne przy tak dużej liczbie osób, by zapobiegać nadużyciom.

Przypomnienie

Zawsze jest opcja ponownego głosowania, wystarczy wypełnić ankietę i napisać mi, żeby poprzedni wpis usunąć.

Polecam upewnić się, że głos został oddany poprawnie na odpowiedniej stronie arkusza odpowiedzi. Jeśli po wypełnieniu identyfikatora przy Waszym wpisie widzicie żółte pola to zgłaszacie do mnie albo tu na forum, albo przez Discorda, że zagłosowaliście, podajecie datę/godzinę oraz wpisany identyfikator, który od teraz będzie automatycznie sprawdzany za każdym razem, już bez Waszej dodatkowej ingerencji.

Końcowe informacje

Ankieta Banhammer Q2 2019
Strona główna Wyników Ankiet ArmaForces