Operacja "Eisenbolzen" - Rosche - 23.02.2019 - 20:00


#1

PRZYPOMINAM O ZAKTUALIZOWANYM “REGULAMINIE”


Operacja "Eisenbolzen" - Rosche

TŁO FABULARNE

Rok 2014. W związku z kryzysem na ukraińskim “Euromajdanie” Federacja Rosyjska podjęła zbrojną interwencję we wszystkich państwach ościennych w rejonie Europy wschodniej. Powstanie zostało stłumione, jednak nie zakończyło to rosyjskiej ekspansji - w ciągu kilku kolejnych miesięcy wojska FR przetoczyły się przez Polskę zmiatając z powierzchni ziemi praktycznie wszystkie siły WP i kontynuują inwazję na Republikę Federalną Niemiec. W obliczu bardzo silnego, zmasowanego ataku dowództwo NATO w Europie podjęło decyzję o wycofaniu wszystkich jednostek paktu z Niemiec i przegrupowanie ich dalej na zachód na terytorium Francji.

Niestety ekspansja postępuje bardzo szybko i część wycofywanych sił NATO została odcięta od głównych punktów ewakuacji. Rosjanie w krótkim czasie pozajmowali porzucone przez wojska NATO garnizony i umocnienia blokując drogi ucieczki.

Wasza jednostka znalazła się w takiej właśnie sytuacji - jesteście 15km na wschód od głównej bazy NATO w rejonie a po drodze znajduje się spora liczba wojsk zmechanizowanych FR blokujących swobodny przejazd. Waszym zadaniem jest dotrzeć do bazy przy możliwie jak najmniejszych stratach własnych i ewakuować się. W waszych pojazdach kończy się paliwo a najbliższa i jedyna stacja w okolicy znajduje się w okupowanym przez wroga mieście Rosche.


OPIS MISJI

DANE WYWIADOWCZE
Pora dnia - świt, godzina 4:15. Początkowo duże zachmurzenie bez opadów deszczu. Prognoza przewiduje całkowity zanik zachmurzenia w ciągu 1,5 godziny od rozpoczęcia operacji. Brak mgieł.

Przeciwnik to regularna armia wojsk Federacji Rosyjskiej, uzbrojona w nowoczesny sprzęt bojowy. Należy zachować daleko posuniętą ostrożność podczas prowadzenia działań, przeciwnik stanowi duże zagrożenie. Możliwa obecność wrogiego lotnictwa.

W rejonie działań obecni są cywile.

SIŁY WŁASNE
Kolumna pojazdów stanowiąca obsadę jednego z ewakuowanych garnizonów wojsk zmechanizowanych.

Skład kolumny:
Kilo 1, Kilo 2 - 2x M1A2SEPv1 TUSK I
Kilo 3, Kilo 4 - 2x M2A3 BUSK I
X-Ray 1, X-Ray 2 - 2x M6A2 Linebacker
Whiskey 1 - M977A4-B (M2) naprawczy
Whiskey 2 - M977A4-B (M2) z amunicją
Oscar - M113A3 MEV
Zulu - M1097A2

Brak wsparcia artyleryjskiego. Po zlokalizowaniu wrogiego radaru przeciwlotniczego w jednym z zajętych garnizonów z bazy może zostać wysłane wsparcie śmigłowców AH-64D.


KWESTIE TECHNICZNE

ZAPISY NA MISJE
Pamiętaj, że zapisując się na ograniczone sloty i nie przychodząc skazujesz się na pogardę innych graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapisy obejmują 30 slotów dla graczy BLUFORu. Należy liczyć się z tym, że w przypadku nadmiaru lub niedomiaru w poszczególnych sekcjach będą dokonywane roszady i gracz zostanie przeniesiony do innej ekipy niż ta do której się zapisywał.

Oprócz tego dostępne są dwa sloty dla Poseidona i Padawana, w sumie na misję wejdzie max. 32 graczy.

Zapisy zostaną otwarte po wyznaczeniu terminu i zamknięte około 30 minut przed rozpoczęciem misji. Jeżeli będzie zbyt mało chętnych rozgrywka zostanie przełożona na inny termin. Z uwagi na ograniczoną liczbę slotów (hardlimit 32 osoby uwzględniając zeusów) zapisy są możliwe tylko na określone załogi - nie ma opcji “idę gdziekolwiek”.

POZIOM MILSIMU
Normalny. Nie jest wymagane szczególne RP ale nie będzie tolerancji dla robienia gnoju. Działacie jako zwykła jednostka wojskowa, więc nie obowiązuje jakieś nadzwyczajne ROE - robicie to na co pozwoli dowódca.

POZIOM ZEUSA
1

RESPAWNY
Na misji obowiązuje permadeath. W skład kolumny wchodzi Oscar który ma za zadanie uratować was przed umieraniem na śmierć. Jak się nie uda - pszykra sprawa, witamy w trybie spectator.

ŁĄCZNOŚĆ RADIOWA
Z uwagi na fakt iż praktycznie każda jednostka na misji posiada radia średniego i dalekiego zasięgu operujące na tych samych częstotliwościach dostępne do zagospodarowania są następujące kanały:
1 - PLT-MAIN
2 - KILO
3 - X-RAY
4 - WHISKEY
5 - OSCAR
10 - CROSSROADS

 • Kilo 1 [M1A2] (4)
 • Kilo 2 [M1A2] (4)
 • Kilo 3 [M2A3] (3)
 • Kilo 4 [M2A3] (3)
 • X-Ray 1 [M6A2] (3)
 • X-Ray 2 [M6A2] (3)
 • Whiskey 1 [M977A4-B (M2) naprawczy] (3)
 • Whiskey 2 [M977A4-B (M2) z amunicją] (3)
 • Oscar [M113A3 MEV] (3)
 • Zulu [M1097A2] (1)
 • Jednak mnie nie będzie

0 głosujących


#2

Kilo 1 strzelec


#3

Kilo 1 kierowca


#4

Kilo 2 dowódca


#5

Kilo 2 szczelec


#6

No i chuj, nie będzie mnie. A jeżeli będę to około 21.30 :confused:


#7

Kurwa, nie w tym wątku :confused:


#8

Kilo 3 - Strzelec


#9

Zapisy się spier… Poproszę na Kilo 2 z powrotem bo wcześniej pisałem odnośnie misji Madina


#10

#11

#12