Szkolenia, milsim i walka z cyrkiem - droga do ogarnięcia pierdolnika

Witam wszystkich zgromadzonych,
w grupie wreszcie zaczynają się jakieś ruchy, żeby wreszcie trochę podnieść poziom i rozwiązać ostatecznie kwestię odwalania na misjach. Korzystając z okazji postanowiłem wyjść z podziemia i zaprezentować wam to, co stworzyłem kilka miesięcy temu i od tego czasu leży na moim dysku, niewidziane przez prawie nikogo.

Wyprodukowałem zalążki programu szkoleń i trochę materiałów, które można by przy nich wykorzystać. Brzmi groźnie, ale to głównie zbiór haseł i mały poradnik do poprawnej komunikacji pomiędzy jednostkami. Udostępniam je tutaj, żeby każdy mógł się z nimi zapoznać. Jednocześnie zaznaczam, że to wszystko są wersje beta, work in progress itd. wiele rzeczy mogę jeszcze zmienić.

Wiem, że już 20 razy zaczynałem wątek szkoleń i kończyło się tym, że albo ja nic z tym nie robiłem, albo nie było żadnego zainteresowania. Może teraz coś się uda w tej kwestii zrobić.

LINK DO MATERIAŁÓW TU: https://goo.gl/k1fECn

Pozdrowionka

Generalnie pozwolę sobie dopisać, żeby nikt nie podnosił jęków, bo póki co to jest dopiero zajawka, najpierw musimy się uporać z problemem tego co się dzieje na misjach. Pewien plan naprawczy udało się nakreślić i mam nadzieję że zadziała. Warunek jest taki, że gracze uszanują się wzajemnie i dostosują do konwencji jaka będzie panować na misji. Szkolenia natomiast docelowo będą miały ne celu ogólne usprawnienie zdolności bojowej graczy, jednak mam nadzieję że nie pójdzie to stronę hardcorowego kucia regułek i ośmiogodzinnych wykładów o tym jak pytać o pozwolenie na spojrzenie w lewo, a raczej poradnika co robić żeby nie zginąć w 10 sekund od opuszczenia pojazdu.

Wiem, wiem, ja tutaj na razie badam teren. Plus nie chcę żeby poszły na marne te materiały, to niech przynajmniej wiszą na forum. Uważam po prostu, że jak już jesteśmy przy planach naprawczych, to może wreszcie czas na jakieś szkolenia. Każda odrobinę bardziej “poważna” grupka armowa ma coś tego typu, nas tez na nie stać.

No ja też mam taką nadzieję, jeśli odniosłeś takie wrażenie po tych materiałach, które wysłałem, to nie o to chodziło.

Dopiero teraz wpadłem na tą nitkę i nie mogę wyjść z podziwu! Wielce szanuję i chętnie pomogę w ogarnianiu tematu.

Mam nadzieję, że wreszcie coś ruszy w tej kwestii. Znaczy, to jest pewnie przede wszystkim moja wina, że napisałem i w sumie tyle zrobiłem, ale ostatnio grupa jest w jakimiś dziwnym stadium przejściowym i nawet mało gramy, żeby coś takiego ogarniać. Zresztą dość wymówek, mam nadzieję, że teraz jesteśmy na etapie stabilizacji sytuacji, a potem już z górki.
Powiem w tajemnicy (na publicznym forum), że aktualna koncepcja polega na utworzeniu wewnątrz grupy “sekcji milsimowej” jako dalszej ewolucji speszjalsów i żeby tam realizować te wszystkie szalone szkolenia. Jak już się przyznałem, to teraz można mnie zacząć napastować, czemu nadal nie gotowe, to może szybciej pójdzie ;-;

tl;dr: jestem leniwy z urodzenia
Pozdrowionka